Ogłoszenia

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

17   NIEDZIELA   ZWYKŁA

25   lipca  2021 r.

  1. Dziś przeżywamy ostatnią niedzielę lipca. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc sierpień od uczenia 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Pod koniec miesiąca przypomnimy sobie sierpniowe dni narodowego przebudzenia na początku lat osiemdziesiątych na polskim wybrzeżu. Wspominamy również w tym miesiącu „Cud nad Wisłą” z 1920 r. Niech sierpniowe rocznice i wielkie święta umacniają naszą wiarę.
  2. We wtorek 27. 07. od godz. 20.00 będzie miało miejsce pakowanie bagaży i wydawanie pakietów dla pielgrzymów Grupy Żółtej. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do wtorku do skarbony pod chórem.
  3. W środę 28.07 po Mszy św. o godz. 7.00 z Katedry Gnieźnieńskiej wyruszy Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę. Pątnicy dojdą do Wrześni w godzinach popołudniowych i o godz. 21.00 będą wspólnie modlili się na Apelu Jasnogórskim.
  4. W poniedziałek 26. lipca odbędzie się spotkanie u BABCI PANA JEZUSA. Zaproszone są wszystkie babcie, matki różańcowe do wspólnej modlitwy przy figurze św. Anny w parafialnym kościele w Nowej Wsi Królewskiej. Modlitewne spotkanie rozpoczyna się o godz.17.30.

 

W R Z E Ś N I A         2  5.     l i p c a    2 0 2 1 r.