Ogłoszenia

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

24   NIEDZIELA  ZWYKŁA

17   września  2017  r.

  1. Spotkanie dla młodzieży z grupy 2 przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek 18. września o godz. 18.30 w salce parafialnejSwoje przygotowania do bierzmowania rozpoczyna także młodzież z klas siódmych Szkoły Podstawowej i klas drugich  Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 22. września o godz. 18.30 w kościele.
  2. Msza św. dla wspólnoty Wiara i światło sprawowana będzie w najbliższą środę. 20 września o godz. 16.45
  3. W naszej parafii rozpoczyna się kolejna edycja kursu Alpha. Jest to cykl spotkań, w czasie których odkrywamy podstawy wiary chrześcijańskiej. To narzędzie ewangelizacyjne oparte na gościnności, wymianie poglądów  i modlitwie. Każde spotkanie obejmuje wspólny posiłek, wykład lub film na określony temat związany z wiarą i dyskusję w małych grupach. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać i pogłębić swoją wiarę w swobodnej i przyjaznej, pełnej radości atmosferze. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20. września o godz. 19:00 w salce parafialnej. Więcej informacji można uzyskać na stronie parafialnej w zakładce Alpha.
  4. Pierwsze po wakacjach spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie w środę 20. września po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich, zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy chcą się włączyć w nurt modlitwy różańcowej.
  5. W sobotę 23. września w naszej archidiecezji przeżywać będziemy Święto Młodych, które odbędzie się w Inowrocławiu. Zapraszamy młodych, którzy chcieliby pojechać na to wydarzenie. Koszt 15 zł. Zapisy u Ks. Bartosza.
  6. Dziękujemy wszystkim, za złożone przed tygodniem ofiary, które przeznaczone na opłacenie prac związanych z remontem pokrycia dachu wieży naszego kościoła, które jak można zauważyć, zostały rozpoczęte się w minionym tygodniu. Bóg zapłać!

W R Z E Ś N I A        1 7.    w r z e ś n i a    2 0 1 7 r.