Ogłoszenia

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

11  NIEDZIELA   ZWYKŁA

17  czerwca  2018 r.

  1. Dzisiaj, raz jeszcze przypominamy, że w związku z zbliżającymi się wakacjami, począwszy od przyszłej, niedzieli 24. czerwca, w okresie wakacyjnym nie będzie w niedziele i święta Mszy św. sprawowanej o godz. 17.00.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przed tygodniem złożyli swoje ofiary, które przeznaczone zostaną na prace jakie będą wykonywane przy kościele. Bóg zapłać!
  3. W sobotę 23. czerwca nasza parafia organizuje wyjazd do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu oraz do zamku w Gołuchowie. Wyjazd godz. 8.00 powrót około godz. 18.30. Koszt 30 zł.  zapisy u ks. Bartosza.
  4. Również w przyszłą sobotę 23. czerwca nie będzie czynne Biuro Parafialne.
  5. Informujemy, że w związku z wprowadzeniem w życie nowych zasad ochrony danych osobowych parafia nie może w internecie publikować intencji mszalnych. Natomiast w Biurze Parafialnym wszelkie dokumenty będą przyjmowane i wydawane wyłącznie osobą, które będą bezpośrednio nimi zainteresowane. Gdyby takie dokumenty chciały pobrać lub złożyć inne osoby, koniecznie muszą mieć upoważnienie do przyjęcia lub wydania takich dokumentów od osób, dla których mają być one wystawione lub przyjęte.

W R Z E Ś N I A        1 7.    c z e r w c a    2 0 1 8 r.