Ogłoszenia

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

23  NIEDZIELA  ZWYKŁA

8  września  2019 r.

  1. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania: w poniedziałek 9. września o godz. 18.30 spotka się grupa pierwsza, we wtorek 10. września o godz. 18.30 grupa druga.
  2. W najbliższą w środę 11. września w Biechowie przeżywać będziemy dzień chorych naszego dekanatu. Osoby chore i starsze, które będą chciały w nim uczestniczyć mogą dojechać do Biechowa autokarem, który będzie podstawiony przy DPS na ul. Szkolnej. Wyjazd zaplanowany jest na godz. 14.45. Z uwagi na Mszę św. dla chorych w Biechowie spotkanie Żywego Różańca odbędzie się w następnym tygodniu.
  3. W minionym tygodniu zakończył się kapitalny remont zakrystii. W połowie października rozpocznie się renowacja witraży w kościele. Dziękujemy wszystkim, za złożone dzisiaj ofiary, które przeznaczone zostaną na opłacenie prowadzonych prac remontowych. Bóg zapłać!
  4. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do służby ministranckiej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Tomasz.
  5. Dzisiaj powtarzamy ogłoszenie z minionej niedzieli, w którym zamieszczona był informacja mówiąca o tym, że w łączności z wielką akcją modlitewną „POLSKA POD KRZYŻEM”, która odbędzie się we Włocławku, zapraszamy w sobotę, 14. września do duchowej i modlitewnej jedności „WRZEŚNIA POD KRZYŻEM” połączonej z uroczystością odpustową w parafii św. Krzyża na Lipówce. Tego dnia zapraszamy wszystkich, którzy zechcą uczestniczyć w tym religijnym wydarzeniu, o godz. 10.00. przy pomniku Jana Pawła II, skąd pielgrzymką przejdziemy na Lipówkę, gdzie dalej uczestniczyć będziemy w tym modlitewnym spotkaniu, według programu, który podany jest w kruchcie kościoła.

W R Z E Ś N I A        8.    w r z e ś n i a    2 0 1 9 r.