Ogłoszenia

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

32   Niedziela Zwykła

11   listopada 2018 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę z całą Polską przeżywamy 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Natomiast 10. listopada, przeżywaliśmy 338. rocznicę konsekracji naszej świątyni.
  2. We wtorek 13. listopada odbędą się następujące spotkania przygotowujące do bierzmowania: o godz. 17.30 spotka się grupa pierwsza, a o godz. 18.30 grupa druga.
  3. W środę 14. listopada po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu jeszcze w poniedziałek, wtorek i czwartek modlić się będziemy za zmarłych w zaduszkach, w koronce do Bożego Miłosierdzia po wieczornej Mszy św.
  5. W sobotę 17. listopada zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia Wielbi dusza moja Pana. Zaczynamy od Eucharystii o godz. 18.30 a zaraz po niej rozpoczniemy wieczorne czuwanie.
  6. W najbliższy poniedziałek 12. listopada nie będzie czynne Biuro Parafialne.
  7. Dzisiejsza niedziela łączy się z przeżywanym w Kościele kolejnym Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tego dnia solidaryzujemy się z katolikami, którzy w różnych częściach świata są ciągle prześladowani. Z tej okazji w przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary, które przekazane zostaną na niesienie pomocy prześladowanym chrześcijanom w Pakistanie. Dzisiaj dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary, które przeznaczone zostaną na opłacenie prac prowadzonych obecnie przy obiektach parafialnych. Bóg zapłać!

W r z e ś n i a        1 1.    l i s t o p a d a   2 0 1 8 r.