Ogłoszenia

OGŁOSZENIA    DUSZPASTERSKIE

27    NIEDZIELA  ZWYKŁA

2    października  2022  r.

  1. Dziś przypada 27. niedziela w ciągu roku. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w tym miesiącu odprawiane są w naszej parafii od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., w sobotę nabożeństwo różańcowe odprawiane będzie po Mszy św. o godz. 7.00. We wszystkie niedziele października modlić się będziemy cząstką różańca po każdej Mszy św. umożliwiając w ten sposób włączenie się do tej modlitwy całej wspólnocie parafialnej. Dodatkowo dla dzieci nabożeństwo różańcowe odprawiane będzie w czwartki o godz. 17.00.
  2. W piątek, 7. października przeżywać będziemy wspomnienie MB Królowej Różańca świętego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w piątek od godz. 16.00. do 17.00. W piątek o godz. 17.00. odprawiona zostanie Msza św. dla dzieci. O godz. 18.00. sprawowana będzie wieczorna Msza św. i odprawione zostanie nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę, w ramach bezpośredniego przygotowania do I Komunii św. dzieci klas trzecich będzie miało miejsce uroczyste poświęcenie różańców. Dla dzieci z SP nr 3 odbędzie się ono na Mszy św. o godz. 10.00 a dla dzieci z SP nr na Mszy św. o godz. 11.30.
  5. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca zbierane ofiary przeznaczone zostaną na opłacenie prac, które wykonywane są przy obiektach parafialnych.

W R Z E Ś N I A         2.    p a ź d z i r n i k a    2 0 2 2 r.