Bierzmowanie

 

„Przez sakrament bierzmowania (ochrzczeni) jeszcze ściślej wiążą się z Kościołem, otrzymują szczególną moc Ducha Świętego i w ten sposób jeszcze mocniej zobowiązani są, jako prawdziwi świadkowie Chrystusa, do szerzenia wiary słowem i uczynkiem oraz do bronienia jej”

/KKK 1285/

INFORMACJA DLA KLAS 7 SZKOŁY PODSTAWOWEJ I 2 GIMNAZJUM

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 22 września o godz. 18.30 w kościele.

Spotkanie dla rodziców kandydatów przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania z klas 7 Szkoły Podstawowej i II Gimnazjum odbędzie się 3 października po wieczornej Mszy św.

INFORMACJA DLA KLAS III

Terminy spotkań:

Spotkanie dla rodziców : 7.09.2017 godz. 18:30

Grupa 1: 11.09; 16.10

Grupa 2: 18.09; 23.10

Grupa 3: 25.09; 30.10

Grupa 4: 2.10; 6.11

Grupa 5: 9.10; 13.11

Spotkania odbędą się o godz. 18.30 (w październiku ze względu na nabożeństwo różańcowe ok. 18.45)

Oprócz spotkań w grupie planowane są spotkania dla wszystkich: Adoracja, Roraty.

Grupa 1
1. Andrzejewski Jakub III e
2. Błaszak Martyna IIIb
3. Bukowska Wiktoria IIIa
4. Czupryniak Agnieszka III d
5. Dankowski Grzegorz III c
6. Kabat Marta III d
7. Kaczorowski Jakub III a
8. Kopiński Paweł
9. Kwaśniewska Oliwia
10. Marecki Klaudiusz IIIc
11. Mazur Julia Magdalena
12. Michalik Olga III a
13. Milczarek Mikołaj III b
14. Mrowiński Szymon III d
15. Nowak Zuzanna III d
16. Perlik Julia III d
17. Pirańska Nicola III e
18. Pol Aleskandra III e
19. Rzymski Dawid III b
20. Soboczyński Marcel III a
21. Szarzyńska Julia III d
22. Trawińska Martyna III b
23. Zdajewska Sandra III e
24. Hauke Kacper IIIa
25. Andrzejewski Jakub III a
Grupa 2

1. Bartosik Marta III e
2. Bojarski Jakub IIIb
3. Chojnacki Mikołaj III b
4. Cichosz Agata III a
5. Dobrucka Oliwia III a
6. Filipiak Filip III b
7. Fimiak Dawid III e
8. Górska Zuzanna III d
9. Kacper Płonka III d
10. Kubala Klaudia III e
11. Kulawiak Iga III c
12. Niewiedziała Patryk
13. Nowaczyk Marietta IIIb.
14. Pawlak Jan IIIa
15. Pietrowski Daniel IIId
16. Przywarty Mateusz III d
17. Radny Mikołaj III b
18. Rej Mateusz IIIc
19. Rybka Wiktoria III b
20. Strzelecki Mateusz III d
21. Sulej Hubert III e
22. Szczygieł-Grzybowska Sabina III c
23. Konieczny Hubert III d
24. Myszkiewicz Julian
Grupa 3

1. Dębowska Jagoda
2. Dobrucka Agata III c
3. Grodzka Kalina IIIa
4. Guzowska Martyna III b
5. Haremza Dagmara III a
6. Janicki Adrian
7. Jaskólski Kacper
8. Kasprzak Natalia
9. Kruk Adrian III c
10. Kubczak Jakub
11. Marecki Klaudiusz
12. Musialowska Julia III b
13.Michalak Zuzanna
14. Okuniewski Wiktor
15. Paszak Szymon III c
16. Sokołowski Bartosz
17. Strzelczyk Jagoda
18. Goclik Mikołaj
19. Szymański Eryk III b
20. Tomczak Zuzanna III b
21. Urbaniak Jakub
22. Włodarczyk Jarosław III a
23. Wysocka Wiktoria
24. Zawal Kamil III a
25. Kowalska Gabriela
26. Foterek Anita
Grupa 4

1. Czerniak Grzegorz III e
2. Gawrecka Patrycja III b
3. Gmerek Miłosz III b
4. Hauke Kacper III a
5. Hofman Mateusz III c
7. Kaczmarek Jakub III b
8. Kmieciak Klaudia IIIa
9. Koralewski Bartosz
10. Kraska Klaudiusz III a
11. Lewandowski Wojciech III a
12. Matuszewski Dawid
13. Szalaty Piotr
14. Mydlikowski Przemysław
15. Patelka Maria III b
16. Pham Nicola III a
17. Sieciński Miłosz III e
18. Szalata Katarzyna III c
19. Świercz Karolina III b
20. Świercz Karol IIIb
21. Truszkowska Jagoda III a
22. Walczak Sebastian
23. Sikorski Maciej III e
24. Nowak Wojciech III b

Grupa 5

1. Andrzejaszek Mateusz
2. Frątczak Natalia
3. Hofman Mateusz
4. Izydorek Oskar
5. Klimaczak Oliwia III e
6. Kmiecik Wiktor III b
7. Majtka Mateusz III b
8. Mańczak Dawid
9. Musiałowski Szymon III b
10. Nowacka Honorata III a
11. Parus Julia III a
12. Radziałowska Julia III a
13. Andrzejewski Kuba
14. Strózyk Patryk IIIe
15. Szczecinski Dawid III e
16. Urbaniak Jakub
17. Zdziabek Maja
18. Pacyniak Jakub III a

 

 

BIERZMOWANIE 2017

dsc_2640dsc_2630dsc_2695dsc_2614dsc_2726dsc_2624dsc_2742